Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Prognoza 31.07-06.08.2017

Odsłony: 2032

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

+++ TYDZIEŃ POD ZNAKIEM UPAŁÓW +++

b_150_100_16777215_00_images_IMG_5560.JPGPrezentujemy pogodę na najbliższe dni, kiedy to nad Polskę zawita fala upałów, która w będzie obecna także w naszym regionie. Nie wykluczamy, że lokalnie popołudniami i wieczorami będą tworzyć się burze, ale o nich będziemy informować na bieżąco. Szczególnie niebezpieczny pod względem burz będzie w przyszły weekend.

 

 Poniedziałek 31.07

Porankiem spodziewane umiarkowane zachmurzenie chmurami piętra wysokiego, które już przed południem powinno zaniknąć. Temperatura około 14 w Krośnie wyniesie około 32*, nocą około 20*C.

 

Wtorek 1.08

Przez cały dzień będziemy mieć do czynienia z bezchmurnym niebiem i temperaturą sięgającą do 34*C, nocą 20-23*C.

 

Środa 2.08

Od samego rana żar będzie lał się z nieba, temperatura bardzo szybko poszybuje w górę, aby w środku dnia osiągnąc do 35*C. Popołudniem do czynienia będziemy mieć z prawie calkowitym zachmurzeniem piętra wysokiego, nie wykluczamy, że tego dnia, bądź nocą będziemy mieć do czynienia z burzą.

 

Czwartek 3.08

Od rana będzie nam towarzyszyć zachmurzenie piętra wysokiego, w ciągu dnia również niewielkie piętra średniego i niskiego. Tempetaruta powinna oscylować w granicach 32*C i prawdopodobnie późnym popołudniem będziemy mieć do czynienia z opadem o charakterze burzowym, nocą temperatura około 20*C.

 

Piątek 4.08

Mając na uwadzę wieczorny opad z czwartku, to przy sporym zachmurzeniu piętra wysokiego, temperaturze dochodzącej do 34*C będzie potwornie duszno. Nocą do 23*C.

 

Sobota 5.08

To będzie początek przełomu w fali upałów. Od rana niemiłosierny żar będzie lał się z nieba, aby osiągnąć lokalnie nawet do 38*C ! W tym jednak dniu spodziewana jest pierwsza fala burz, która miałaby dotrzeć wg. aktualnych prognoz pod wieczór.

 

Niedziela 6.08

To będzie ostatni dzień upałów. Po sobotnich burzach będzie bardzo parno i duszno, gdyż temperatura podskoczy do 36*C. Tego dnia spodziewamy się konktetnego przełomu, wszystko wskazuje, że będzie to bardzo burzowy dzień, szczególnie popołudniu i nocą. Burze te przyniosą upragnione po takiej fali gorąca, chłodniejsze, polarnomorskie powietrze.