Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Prognoza 31.07-06.08.2017

Odsłony: 2046

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

+++ TYDZIEŃ POD ZNAKIEM UPAŁÓW +++

b_150_100_16777215_00_images_IMG_5560.JPGPrezentujemy pogodę na najbliższe dni, kiedy to nad Polskę zawita fala upałów, która w będzie obecna także w naszym regionie. Nie wykluczamy, że lokalnie popołudniami i wieczorami będą tworzyć się burze, ale o nich będziemy informować na bieżąco. Szczególnie niebezpieczny pod względem burz będzie w przyszły weekend.

 

 Poniedziałek 31.07

Porankiem spodziewane umiarkowane zachmurzenie chmurami piętra wysokiego, które już przed południem powinno zaniknąć. Temperatura około 14 w Krośnie wyniesie około 32*, nocą około 20*C.

 

Wtorek 1.08

Przez cały dzień będziemy mieć do czynienia z bezchmurnym niebiem i temperaturą sięgającą do 34*C, nocą 20-23*C.

 

Środa 2.08

Od samego rana żar będzie lał się z nieba, temperatura bardzo szybko poszybuje w górę, aby w środku dnia osiągnąc do 35*C. Popołudniem do czynienia będziemy mieć z prawie calkowitym zachmurzeniem piętra wysokiego, nie wykluczamy, że tego dnia, bądź nocą będziemy mieć do czynienia z burzą.

 

Czwartek 3.08

Od rana będzie nam towarzyszyć zachmurzenie piętra wysokiego, w ciągu dnia również niewielkie piętra średniego i niskiego. Tempetaruta powinna oscylować w granicach 32*C i prawdopodobnie późnym popołudniem będziemy mieć do czynienia z opadem o charakterze burzowym, nocą temperatura około 20*C.

 

Piątek 4.08

Mając na uwadzę wieczorny opad z czwartku, to przy sporym zachmurzeniu piętra wysokiego, temperaturze dochodzącej do 34*C będzie potwornie duszno. Nocą do 23*C.

 

Sobota 5.08

To będzie początek przełomu w fali upałów. Od rana niemiłosierny żar będzie lał się z nieba, aby osiągnąć lokalnie nawet do 38*C ! W tym jednak dniu spodziewana jest pierwsza fala burz, która miałaby dotrzeć wg. aktualnych prognoz pod wieczór.

 

Niedziela 6.08

To będzie ostatni dzień upałów. Po sobotnich burzach będzie bardzo parno i duszno, gdyż temperatura podskoczy do 36*C. Tego dnia spodziewamy się konktetnego przełomu, wszystko wskazuje, że będzie to bardzo burzowy dzień, szczególnie popołudniu i nocą. Burze te przyniosą upragnione po takiej fali gorąca, chłodniejsze, polarnomorskie powietrze.