Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Mrozów ciąg dalszy...

Odsłony: 1067

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

b_150_100_16777215_00_images_20180206_142618.jpgNa pewno każdy z nas ma już dość mrozów i skutków ubocznych zimy. Mamy dobre i złe wieści. Zaczynając od złych, musimy wytrzymać jeszcze kilka mroźnych dni, podczas których temperatura będzie spadać grubo poniżej -10 stopni Celsjusza. Dobre są takie, że od następnego tygodnia czeka nas pogodowy przełom.

 

 

Czwartek 01.03

Mroźny dzień po mroźnej nocy. Temperatura nie wzrośnie ponad -6 stopni, jednak czeka nas dużo chwil ze Słońcem, a co ciekawe, zajdzie ono o 17:13, więc będziemy mogli chwilę się nim nacieszyć. Wiatr słaby z kierunków zmiennych. Ciśnienie będzie powoli spadać. W nocy z czwartku na piątek temperatura może spaść do nawet -20 stopni!

Reklama

Piątek 02.03

Piątek przyniesie "ocieplenie". Temperatura zatrzyma się na poziomie -5 stopni, jednak dopiero o godzinie 14:00, gdyż po tak mroźnej nocy dopiero wtedy powietrze się rozgrzeje. Wieczorem możemy spodziewać się opadów śniegu. Przez noc z piątku na sobotę może spać od 5 do 10cm śniegu. Ciśnienie nadal będzie spadać. Powieje ze wschodu.

Sobota 03.03

Weekend rozpocznie się nieprzerwanymi opadami śniegu z poprzedniego dnia. Temperatura na poziomie około -6 stopni Celsjusza. Wiatr zmieni swój kierunek na północny.

Reklama

Niedziela 04.03

Coraz cieplej. Temperatura dojdzie do -3 stopni Celsjusza. Dzień na ogół pogodny, bez opadów. 

Kolejne dni

Następny tydzień rozpoczniemy dodatnimi temperaturami i wygląda na to, że będziemy mogli na dobre pożegnać się z mrozem. Będzie nam towarzyszył już tylko nocami. Pamiętajmy jednak, że w marcu jak w garncu i cokolwiek jeszcze może się w pogodzie wydarzyć. 

Reklama