Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł! Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Mrozów ciąg dalszy...

Odsłony: 1093

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

b_150_100_16777215_00_images_20180206_142618.jpgNa pewno każdy z nas ma już dość mrozów i skutków ubocznych zimy. Mamy dobre i złe wieści. Zaczynając od złych, musimy wytrzymać jeszcze kilka mroźnych dni, podczas których temperatura będzie spadać grubo poniżej -10 stopni Celsjusza. Dobre są takie, że od następnego tygodnia czeka nas pogodowy przełom.

 

 

Czwartek 01.03

Mroźny dzień po mroźnej nocy. Temperatura nie wzrośnie ponad -6 stopni, jednak czeka nas dużo chwil ze Słońcem, a co ciekawe, zajdzie ono o 17:13, więc będziemy mogli chwilę się nim nacieszyć. Wiatr słaby z kierunków zmiennych. Ciśnienie będzie powoli spadać. W nocy z czwartku na piątek temperatura może spaść do nawet -20 stopni!

Reklama

Piątek 02.03

Piątek przyniesie "ocieplenie". Temperatura zatrzyma się na poziomie -5 stopni, jednak dopiero o godzinie 14:00, gdyż po tak mroźnej nocy dopiero wtedy powietrze się rozgrzeje. Wieczorem możemy spodziewać się opadów śniegu. Przez noc z piątku na sobotę może spać od 5 do 10cm śniegu. Ciśnienie nadal będzie spadać. Powieje ze wschodu.

Sobota 03.03

Weekend rozpocznie się nieprzerwanymi opadami śniegu z poprzedniego dnia. Temperatura na poziomie około -6 stopni Celsjusza. Wiatr zmieni swój kierunek na północny.

Reklama

Niedziela 04.03

Coraz cieplej. Temperatura dojdzie do -3 stopni Celsjusza. Dzień na ogół pogodny, bez opadów. 

Kolejne dni

Następny tydzień rozpoczniemy dodatnimi temperaturami i wygląda na to, że będziemy mogli na dobre pożegnać się z mrozem. Będzie nam towarzyszył już tylko nocami. Pamiętajmy jednak, że w marcu jak w garncu i cokolwiek jeszcze może się w pogodzie wydarzyć. 

Reklama