Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Prognoza burzowa noc 21.06.2018

Odsłony: 2998

Ocena użytkowników: 0 / 5

Gwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywnaGwiazdka nieaktywna
 

b_150_100_16777215_00_images_IMG_4803.JPG+++MOŻLIWA NOC Z BURZOWYM AKCENTEM+++

 

 

Na bieżąco śledzimy sytuacje meteorologiczną nad Polską. Na zdjęciach satelitarnych można zobaczyć perfekcyjnie zbudowany układ liniowy, który coraz bardziej się nabudowuje i zmierza w naszym kierunku.

 

Reklama

Aktywność elektryczna jednak nie jest tak silna jak można by się było spodziewać, co wcale nie oznacza, że nad naszym rejonem może zagrzmieć.

 

Na koniec obraz radarowy układu 

 

Reklama

Układ przewidywany jest w naszym powiecie około północy, wtedy to też okaże się z jaką siłą uderzy, zapraszamy do śledzenia naszej strony, gdyż jest możliwość wystąpienia groźnych zjawisk pogodowych. Na chwilę obecną można spodziewać się zagrożeń wiatrowych do 90km/h oraz intensywnych opadów deszczu, które na pewno nas nie ominą. Jest godzina 21:45, a na termometrze 24,2 stopnia!

 

AKTUALIZACJA 22:35

 

  

Powstała druga linia burzowa w bliskiej odległości od nas, monitorujemy jej rozwój. Nie generuje póki co wyładowań ani opadów gradu.

Termometr pokazuje 23,7 stopnia, cóż za ciepły początek nocy! Po nadejściu frontu temperatura drastycznie spadnie o około 10 stopni co przedstawimy na wykresie.

Reklama