This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

LIVE #2 – przejście niżu JULIA

EDIT 00:00 – najgroźniejsze zjawiska już za nami. Kończymy relację. Opady deszczu i wiatr pozostaną z nami jeszcze dłuższą część nocy z racji przechodzenia jeszcze kilku frontów wtórnych, ale nad ranem powinno być już spokojnie. Dziękujemy że byliście z nami.

EDIT 23:32 – front właśnie przechodzi nad powiatem. Póki co najwyższy poryw ponad 70km/h. Oby modele się nie sprawdziły i była to maksymalna wartość tej nocy. Póki co spodziewamy sie opadów deszczu, a miejscami krupy śniegowej.

EDIT 23:00 – słychać już grzmoty. Linia jest mocno rozwinięta, zaraz nastąpi wejście frontu.

EDIT 22:42 – formacja przybiera na sile i jest już coraz bliżej powiatu krośnieńskiego. Wyładowania padają w okolicach Tarnowa i Rzeszowa.

EDIT 22:35 – problemy z lądowaniem ma kilka samolotów koło Krakowa, niektóre z nich są kierowane na inne lotniska. Wszystko z powodu trudnych warunków atmosferycznych poniżej minimalnych wymaganych w procedurach.

EDIT 22:00 – bacznie obserwujemy bardzo dobrze rozbudowaną linię frontu związanego z niżem Julia, która znajduje się aktualnie na północny zachód od Krakowa i zmierza w naszym kierunku. Formacja generuje silne opady deszczu, wyładowania atmosferyczne i porywy wiatru które aktualnie przekraczają 100km/h.

21:50 – uruchamiamy relację na żywo z powodu dynamicznego przejścia niżu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *