Prognoza Świąteczna

Wielki Tydzień przyniósł nam wiele Słońca i mnówstwo ciepłych mas powietrza. Temperatury przekraczały 20°C, nie mieliśmy opadów deszczu i zbyt wiele chmur. To wszystko za sprawą wyżu, który zrobił solidną barierę frontom atmosferycznym.

W Wielką Sobotę temperatura dojdzie do 16°C, chmur będzie niewiele, wiatr słaby z północy. Będzie to najbardziej przyjemny dzień w porównaniu z niedzielą i poniedziałkiem.

W Wielkanoc wiatr zmieni swój kierunek na południowy i powieje nieco mocniej. Przybędzie chmur, jednak nie przykryją one całego nieba. Temperatura maksymalnie dojdzie to 17°C.

W poniedziałek Wielkanocny nie wykluczone są pierwsze wiosenne burze. Od północy w godzinach popołudniowych ma wejść front atmosferyczny. Temperatura w dzień może osiągnąć maksymalnie 20°C.

Nadchodzące Święta Wielkanocne będą inne niż zazwyczaj, jednak miejmy nadzieję że pandemia koronawirusa odpuści. Życzymy Wam przede wszystkim tego, ale i zdrowia na ten trudny czas. Spędźmy te Święta w gronie najbliższej rodziny #zostańwdomu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *