This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

LIVE – Burzowa niedziela 28.06

EDIT 17:30

Sytuacja wydaje się już stabilna i spokojna. Mamy wiele przejaśnień, burze straciły mocno na sile i wychodzą z powiatu. Relację zawieszamy, a o zmianach poinformujemy na Facebooku.

EDIT 17:00

Tworzą się komórki w okolicy Krosna. Sytuacja na południu powiatu powoli się uspokaja, idą jednak kolejne burze z zachodu.

EDIT 16:00

Gigantyczna liczba wyładowań na południu powiatu świadczy o bardzo dobrze uformowanych komórkach burzowych. W kolejce ustawiają się już kolejne burze.

Fot. Jakub Jastrzębski. Zdjęcie w stronę Dukli, widok z Chorkówki.

EDIT 15:43

Mamy zdjęcia chmur stropowych w okolicy Dukli. Chmura stropowa to pierwszy krok do wystąpienia trąby powietrznej, jednak górzysty teren powinien wykluczyć jej powstanie. W dalszym ciągi nabudowują się kolejne burze, które ustawiają się w kolejce do między innymi Dukli. Apelujemy strażaków o gotowość…

EDIT 15:20

Bardzo dobrze rozbudowana komórka burzowa znad Dukli widziana z okolic Faliszówki. Chmura przyjmuje układ linii i nabiera na sile w zaskakująco szybkim tempie. Produkt ZHAIL pokazuje opady gradu w Dukli i okolicach.

Rozpoczynamy relację na żywo w związku z gwałtownym rozwojem konwencji i powstawaniem kolejnych ośrodków burzowych. Aktualnie burze tworzą się w rejonie Dukli i Rymanowa i zmierzają na wschód. Widać również rozwój w rejonie Gorlic i Nowego Sącza. Pada dużo wyładowań.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *