This page is hosted for free by cba.pl. Are you the owner of this page? You can remove this message and unlock many additional features by upgrading to PRO or VIP hosting for just 5.83 PLN!

Prognoza Accuweather na lato!

Amerykański serwis Accuweather wydał prognozę sezonową na lato 2020 w Europie. Co czeka nas w pogodzie? O tym poniżej.

Według serwisu Accuweather w północno-zachodniej Polsce dominować będą silne burze i upalna pogoda. Tymczasem w południowej i wschodniej temperatura ma zawierać się w przedziale od 30 do 40 stopni Celsjusza nawet przez dłuższy okres czasu. W naszym regionie możliwa jet również pogłębiająca się susza, która wystąpi głównie na Ukrainie, jednak z uwagi na bliskość tego parametru, można również uznać, że dotyczy także podkarpacia. W kwietniu mieliśmy znikome opady deszczu, co spowodowało niedobór wody w glebie, w kolejnych miesiącach miejmy nadzieję, że rozwój komórek burzowych zatrzyma prognozowaną suszę chociaż na chwilę. 

Czy prognoza Accuweather jest wiarygodna? Według nas w dużym stopniu TAK. Na wiosnę prognozowano suchy okres w naszym regionie i tak też było, natomiast burze zatrzymywały się głównie na Węgrzech i Słowacji  – tak jak w prognozie. Jak sprawdzi się prognoza letnia? Czas pokaże.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *